WEB TASARIMI

Web Tasarımı

web sitesi tasarımı

Kişisel Web Sitesi Hazırlama
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı
Online Satış Sitesi Tasarımı
Domain Satınalma

Fikir sizden yapması bizden;

Doğru projeler doğru ekiple yapılır. Proje bazlı web sitesi uzun süreli çalışmalardır ve proje yayın hayatına başladıktan sonra sürekli geliştirilmelidir.

Bu noktada müşterilerimizle aynı hedefe yürür ve müşterilerimizin taşıdığı heyecanı taşırız.

En önemlisi yapmış olduğumuz projenin başarılı olabilmesi için gereken her türlü özveriyi veririz.

Çünkü başarılı bir web projesinin bizim için iyi bir vitrin olacağını ve siz kazandıkça bizimde kazanacağımıza inanırız.

FİKİR SİZDEN UYGULAMA BİZDEN

İçerik yönetim sistemini birçok firma kendi içerisinde yazılımlar geliştirerek kullanmıştır. Web sitelerini güncel tutan bu sistemlerin bir pazar oluşturabileceği fikri üzerinde yoğunlaşamaktır.

Web tasarım projenizi, şirketinizin hedef kitlesi ve prestijine göre özel olarak tasarlıyoruz. Arama motorları için gereken optimizasyon ve reklam uygulama (SEO ve Google AdWords) süreçlerini analiz edip, uyguluyoruz. E-çözüm yöntemlerini firmalar için optimum fayda sağlayacak şekilde analiz ettikten sonra planlamasını gerçekleştiriyoruz. Tüm bu süreçler kapsamında Sonajans’ınn web tasarım fiyatları, şirketinizin bu proje için ayırdığı bütçeden çok daha azdır. Profesyonel web sitesi tasarımı ve programlama hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişimegeçiniz.