BASKILARIMIZ

  MATMAA BASKILARI DİJİTAL BASKILAR

  Fatura, İrsaliye, Gider-Makbuzu, Sipariş Formu, Para Makbuzu,

Otokopili (kendinden karbonlu) Baskılarda, firmanızın kurumsal kimliğine en uygun tasarıma sahip olabilirsiniz. 2 veya 3 nüshalı, Her cilt 50 sayfa ve nüshaları (kopya) şeklinde ve farklı ebatlardaki seçenekleriyle,  siparişinizi hemen alabiliriz.

Bloknot

Teknoloji ne kadar gelişmiş olursa olsun hala çevremizde bloknot kullanan o kadar çok insan görüyoruz ki bunun vazgeçilmesi zor bir alışkanlık olduğunu söyleyebiliriz. Hem kullanım kolaylığı hem de taşınma konusundaki rahatlığı ile Tutkallı Bloknotun müşterilerinizin çok işine yarayacak bir promosyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

Bloknotların kullanım alanlarının başında etkinlikler ve ofis içi kullanım gelir. Etkinlikler de markanızın logosunun olduğu bloknotlar müşterilerinizin elinde sizin reklamınızı uzun süreler yapmaya devam ederler. Bu da firmanıza standart reklam yöntemlerinden daha fazla avantaj sağlar. Ofis içi kullanımlarda ise müşterilerinizin sürekli gözü önünde kalarak sizden daha fazla alım yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Bloknot gibi promosyon ürünleri markanızın sürekli olarak müşterilerinizin sürekli olarak sizi hatırlamasına ve müşterilerinizle aranızdaki bağın kuvvetlenmesine sebep olur. Bu da birçok firmanın çok yüksek bütçeler harcayarak elde etmeye çalıştığı bir şeydir.

Kuşe Sticker/Etiket

Kuşe Sticker/Etiket pazarlama için fazlasıyla kullanılan bir üründür. Hem dış mekân hem de iç mekanlarda sıklıkla kullanılır. Kuşe kâğıt kullanılarak basılan bu ürün ile markanızı birçok mekânda uzun süreler pazarlayabilirsiniz.

Kuşe Stickerların kullanım alanlarına özel birçok ölçü seçeneği de mevcuttur. 5.2×5.2cm, 8.4×5.2cm, 9.8×14.2cm(A6), 14.2×20.2cm(A5) ve 20.2x29cm(A4) ölçülerindeki kuşe etiketler ile her tür ihtiyacınızı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Kuşe etiketlerin yapışkanları diğer etiket çeşitlerine kıyasla çok daha kuvvetli olduğundan ötürü markanızı daha uzun süreler kullanım alanlarınızda temsil edecektir

Kuşe Sticker/Etiket Baskı Öncesi Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Etiketinizin ölçüsünü seçerken kullanım alanını da dikkate almalısınız. Örneğin dış mekanlarda bir kullanım yapacak ve tasarım içerisinde birçok bilgiye yer verecekseniz, büyük bir ebatta baskı yaptırmanızda fayda olacaktır.
  • Seçmiş olduğunuz ebata göre tasarım içerisindeki verilecek bilgi miktarını belirleyin. Logo ve iletişim bilgilerinize mutlaka tasarım içerisinde yer verin.
  • Tasarımı yaparken uygun ölçüleri kullandığınıza emin olun.

 Dosya Baskıları (Tam Kapak-Yarım Kapak-Cepli)

Dosyalar kurumsal hayatın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Önemli evrakların depolanmasının yanı sıra, bir iş anlaşmasında ya da bir ürün tanıtımında kullanacağınız baskılı kağıt dosyalar en iyi reklam araçlarından biri olabilmektedir. Bir şirketin, üzerinde şirket logo ve bilgilerinin yer aldığı bir baskılı dosya ürününe sahip olması aslında o firmanın profesyonelliğinin bir parçasıdır, karşı tarafa da güven duygusu verir.

Kağıt dosya fiyatları seçtiğiniz ürün özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Kağıt olarak 250 gr. ya da 350 gr. Amerikan Bristol, Kuşe, Kabartma Lak, Yaldız seçeneklerimiz ve 33×22 cm den başlayan ölçülerimiz ve kağıt seçenekleri vardır.

Kağıt dosya bastırmadan önce nelere dikkat edilmeli?

-Kağıt dosya üzerinde mutlaka logo, adres, telefon gibi şirket bilgilerine yer verin.

– Kağıt dosya baskısını sadece dış yüzey ya da iç-dış yüzey şeklinde bastırmayı tercih edebilirsiniz.

– Tasarımınızı logo renklerinize uygun şekilde oluşturmanız markanızın algısını arttıracaktır. Fakat renk kullanacaksınız diye abartıya kaçmayın, sade olmayı tercih edin.